Natječaj za studenta savjetnika dekana – prijave u tijeku

11.10.2022., Novosti

Veterinarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu traži studenta savjetnika dekana u sklopu natječaja koji je otvoren do 18. listopada 2022. godine. Student savjetnik radio bi 2 sata tjedno u uredu Studentskog zbora te bi trebao biti na raspolaganju studentima i savjetovati ih o pitanjima vezanim uz studiranje, ali i odgovarati na pitanja studenata upućena elektroničkom poštom ili nekim drugim komunikacijskim kanalom.
Najmanje jedanput mjesečno u pisanom obliku student bi izvještavao Upravu Fakulteta i Studentski zbor o najčešćim upitima studenata i identificiranim problemima te na mrežnoj stranici Fakulteta vodio podstranicu studenta savjetnika koja, među ostalim dokumentima, sadržava i često postavljena pitanja. U suradnji sa Studentskim zborom i Upravom Fakulteta osmišljao bi aktivnosti za promicanje kvalitete studiranja na VEFUNIZG-u. U suradnji s Uredom za studente osmislio bi načine pružanja potpore studentima Fakulteta.

Tko se može prijaviti?

Svi zainteresirani studenti 5. i 6. godine integriranog preddiplomskog i diplomskog sveučilišnog studija Veterinarska medicina. Kandidati trebaju biti iz redova uspješnih studenata. Studenti koji se nalaze na stručnoj praksi ne mogu se kandidirati za studenta savjetnika.

Zašto i kada se prijaviti?

Ovo iskustvo donosi mogućnost upoznavanja i pomaganja većem broju kolega studenata te stjecanje iskustva rada s ljudima, a student će biti plaćen kao demonstrator na Fakultetu. Prijave se primaju najkasnije do 18. listopada 2022. godine do kada treba poslati natječajnu dokumentaciju na e-adresu: pisarnica@vef.unizg.hr

Natječajna dokumentacija treba sadržavati sljedeće podatke: ime i prezime, kontakt podatke, životopis, motivacijsko pismo u kojem ćete navesti zašto ste baš vi najbolji izbor za studenta savjetnika na Veterinarskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu!

Detalji natječaja nalaze se na poveznici Uvjeti natječaja_student savjetnik

Natječajna dokumentacija zaprima se do 18. listopada 2022. godine.