Obavijest o izboru predstavnika ostalih zaposlenika u Fakultetsko vijeće

14.10.2022., Novosti

Na temelju Zakona o radu, Pravilnika o provođenju izbora za radničko vijeće i Poslovnika o radu Fakultetskog vijeća dana 14. listopada 2022. godine u vremenu od 10 do 12 sati u Dvorani za sjednice Veterinarskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu provedeni su izbori za jednog predstavnika ostalih zaposlenika te njegovog zamjenika u Fakultetsko vijeće.

Nakon provedenih izbora i prebrojavanja glasačkih listića izabrani su od strane ostalih zaposlenika Željana Klječanin Franić kao član te Marko Poletto kao zamjenik.

Prigovor na postupak provođenja izbora mogu podnijeti svi zaposlenici koji imaju pravo glasa na ovim izborima. Prigovor se podnosi u pisanom obliku tajniku Fakulteta do ponedjeljka 17. listopada 2022. u 10 sati.

Tajnik Josip Brstilo, mag. iur.