Održan kick off sastanak Erasmus+ projekta SOFTVETS

13.12.2018., Novosti

Na Veterinarskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu održan je 3. i 4. prosinca 2018. kick off sastanak partnera  projekta Pan-European soft skills curriculum for undergraduate veterinary education – SOFTVETS.

Veterinarski fakultet koordinator je projekta na kojem sudjeluje 7 partnera iz EU, koji se financira iz programa Erasmus+, Ključne aktivnosti 2: Strateška partnerstva u području visokog obrazovanja.

Svrha projekta je osmisliti idealan okvir za uvođenje tzv. soft skills predmeta (interpersonalne vještine, poduzetništvo, digitalne vještine) u kurikulume veterinarske medicine diljem Europe.

Na sastanku su sudjelovali predstavnici partnera Veterinarsko sveučilište Hannover, Veterinarsko sveučilište Beč, Veterinarsko sveučilište  Budimpešta, bečko Sveučilište ekonomije i poduzetništva, Sveučilište u Ljubljani, EAEVE i dodatnog partnera, IVSA INTERNATIONAL, Odbor za veterinarsko obrazovanje.

Ključne riječi: