Održane fokus grupe sa studentima

12.03.2021., Novosti

U ožujku 2021. održane su jednosatne fokus grupe sa studentima Veterinarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Jednu grupu činili su studenti integriranog dodiplomskog i diplomskog studija veterinarske medicine na engleskom jeziku (od 3. do 5. godine), a drugu grupu studenti integriranog dodiplomskog i diplomskog studija veterinarske medicine na hrvatskom jeziku (od 4. do 6. godine). Teme razgovora doticale su se nastavka obrazovanja i usavršavanja nakon završenog dodiplomskog integriranog studija i mogućnosti koje postoje u Hrvatskoj.

Nakon fokus grupa, održanih od strane marketinških stručnjaka tvrtke Media val razgovoru su se pridružili prodekani koji su odgovarali na pitanja zainteresiranih studenata.

Rezultati fokus grupa omogućit će upravi Veterinarskog fakulteta bolje razumijevanje motivacije i okolnosti u kojima studenti promišljaju teme cjeloživotnog obrazovanja koje je nužnost u veterinarskoj struci.