Održano potpisivanje i uručenje Ugovora voditeljima stručne prakse

25.03.2023., Događanja, Novosti

Stručna praksa (eksterna stručna izobrazba, EPT) dio je isključivo praktičnog oblika nastave koji se izvodi izvan Fakulteta u suradnji s 54 veterinarske organizacije za akademsku godinu 2022./2023.

Na Veterinarskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu je na poziv dekana prof. dr. sc. Marka Samardžije u petak, 24. ožujka 2023. održan radni sastanak i radionica s ciljem jačanja kapaciteta vanjskih dionika uključenih u sustav obrazovanja na Fakultetu. U skladu s predviđenim aktivnostima održano je i potpisivanje Ugovora s voditeljima stručne prakse.

Dekan prof. dr. sc. Marko Samardžija izrazio je zadovoljstvo potpisivanjem ovih ugovora te je istaknuo kako je potpisivanje ugovora nužno za daljnju uspješnu provedbu i usavršavanje studijskog programa.

Potpisu ugovora između brojnih voditelja stručne prakse, prisustvovali su i resorni prodekani: prof. dr. sc. Ksenija Vlahović, izv. prof. dr. sc. Gordana Gregurić Gračner, prof. dr. sc. Nino Mačešić i doc. dr. sc. Marko Pećin koji su, između ostalog, naše vanjske dionike upoznali s različitim mogućnostima unapređenja provedbe i kvalitete stručne prakse. Važan cilj radionice bio je i upućivanje poziva našim vanjskim dionicima za sudjelovanjem u vanjskom vrednovanju Fakulteta od strane EAEVE-a, u nadolazećem razdoblju.