Otvoren natječaj za Student DIGI Award 2022

17.03.2022., Novosti

Nacionalni natječaj za mlade inovatore Student DIGI Award 2022 studentima i školarcima daje priliku da se odmah, na početku svoje karijere bolje istaknu potencijalnim poslodavcima ili poslovnim partnerima. Natječaj organiziraju treći put zaredom Jutarnji list i zastupnik u Europskom parlamentu Valter Flego.

Prijave se zaprimaju od 28. veljače do 28. ožujka 2022. Pozivaju se učenici i studenti da se prijave sa svojim inovacijama. Najuspješnije hrvatske mlade inovatore očekuju novčane nagrade, a nagradni fond iznosi 50.000 kuna. Prošlogodišnji natječaj Student DIGI Award 2021 primio je 21  prijavu, a 10 najboljih bilo je predstavljeno u Jutarnjem listu.

Dobrodošli ste! Uključite se brzo i jednostavno putem poveznice Prijava za natječaj proučite Pravila natječaja!