Posjet predstavnika Koledža veterinarske medicine, Visayas State University s Filipina

21.04.2022., Novosti

U sklopu Erasmus+ razmjene nastavnog osoblja ovaj tjedan na Veterinarskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu borave profesori s Koledža veterinarske medicine, Visayas State University s Filipina: Dr. Eugene B. Lañada, Prof. (Department of Paraclinical Sciences), Dr. Agnes M. Taveros, Prof. (Department of Basic Sciences), Dr. Lotis M. Balala, Assoc. Prof., Department of Paraclinical Sciences, Dr. Ana Marquiza M. Quilicot (Department of Clinical Sciences and Head of International Affairs Office). Gostujući nastavnici s Filipina obišli su zavode i klinike našega fakulteta te se upoznali s nastavnim radom, radom s pacijentima i znanstvenoistraživačkom aktivnošću Fakulteta.

U sklopu svoga boravka profesor Eugene Baticados Lanada održat će u četvrtak 21. travnja 2022. u 14 sati u Kliničkoj predavaonici predavanje: Defining opportunities for improved community rabies control activitiesPredicting preventive behaviors on dog-borne zoonoses.