Posjet Središnje knjižnice Fakulteta u okviru Tjedna međunarodne razmjene knjižničara

27.09.2023., Događanja, Novosti

U okviru Tjedna međunarodne razmjene knjižničara koji je organiziralo Sveučilište u Zagrebu, Veterinarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu u srijedu 27. rujna 2023. posjetila je skupina od 15 sudionika programa Erasmus+ predvođena koordinatoricom za visokoškolske knjižnice dr. sc. Tatijanom Petrić. Sudionici su, među ostalim, posjetili i Središnju knjižnicu našeg fakulteta u kojoj ih je pozdravila voditeljica knjižnice, gospođa Helena Ivančić, prof., uime Uprave Fakulteta prodekanica za kontrolu kvalitete izv. prof. dr. sc. Gordana Gregurić Gračner te kao Erasmus+ koordinator izv. prof. dr. sc. Sven Menčik. Svrha je organizacije ovoga događaja promicati cjeloživotno obrazovanje knjižničara te razmjenjivati iskustva i znanja o najnovijim trendovima u bibliotekarstvu i informacijskim tehnologijama na nacionalnoj i međunarodnoj razini.