OTKAZANO Predavanje “Mentalno zdravlje studenata za vrijeme mobilnosti”, 12. 3. 2024.

05.03.2024., Novosti

Predavanje je otkazano iz organizacijskih razloga. O novom terminu bit ćete obaviješteni navrijeme…

Drage studentice i studenti, korisnici Erasmus+ SMP mobilnosti,

čast nam je i zadovoljstvo pozvati vas na predavanje koje smo organizirali u okviru Erasmus+ aktivnosti na Veterinarskom fakultet na temu mentalnog zdravlja. S obzirom na velik broj odlaznih mobilnosti te sve dinamičnije okruženje u radu sa studentima, zadovoljstvo nam je ugostiti doc. dr. sc. Tanju Jurin, specijalisticu kliničke psihologije s Odsjeka za psihologiju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

U zanimljivom predavanju na temu mentalnog zdravlja te utjecaja stresa na samokontrolu i samopouzdanje u okviru stručne prakse iz programa Erasmus+ pokušat ćemo odgovoriti na mnogobrojna pitanja koja su trenutačno vama zanimljiva. S ponosom možemo reći da smo jedna od prvih sastavnica Sveučilišta koja ima priliku razgovarati sa svojim studentima na temu mentalnog zdravlja, doznati vaša iskustva i dodanu vrijednost koju ste ostvarili za vaš buduću profesiju odlaskom na SMP aktivnost. Želja nam je da nam se pridružite i ispitate sebe, svoje mogućnosti ali i izazove te strahove koji su pred vama. Očekujemo vas na predavanju s namjerom da doznamo o najnovijim iskustvima i kako vam pomoći da uspješno premostite sve izazove koji su pred vama, ali i da čujemo mišljenja onih koji su odradili mobilnost i onih koji su „ponovili“ mobilnost odmah nakon završetka. Podijelite iskustva sa svojim mlađim kolegama, kako vam je bilo prije, za vrijeme i nakon povratka.

Predavanje će trajati sat vremena, a uslijedit će rasprava i vaša pitanja koja ćete moći postaviti i anonimno, putem aplikacije.

Također, osigurali smo grickalice, pizzu i piće da nam atmosfera bude ugodnija i opuštenija. Molim da svi koji su bili/ili će biti korisnici Erasmus+ mobilnosti izvrše prijavu na LINKU.

Vidimo se 12. ožujka 2024. godine u 16 sati u prostorijama VET SKILL & CHILL!