Promocija sveučilišnih magistara

11.11.2021., Novosti

Na Veterinarskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu 5. studenoga 2021. godine održana je svečana promocija sveučilišnih magistara na kojoj je promovirano ukupno 38 kandidata po smjerovima: Patologija i uzgoj domaćih mesoždera, Unutarnje bolesti, Mikrobiologija i epizootiologija, Teriogenologija domaćih sisavaca, Uzgoj i patologija egzotičnih kućnih ljubimaca, Sudsko veterinarstvo i Kirurgija, anesteziologija i oftalmologija sa veterinarskom stomatologijom. Poslijediplomski specijalistički studij Veterinarskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu prepoznat je u svijetu te tako 18 promoviranih sveučilišnih magistara dolazi iz više zemalja: Srbije, Bugarske, Bosne i Hercegovine i Sjeverne Makedonije.
Veterinarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu u postupku je pribavljanja odobrenja Ministarstva znanosti i obrazovanja za pokretanje programa specijalističkih studija i na engleskom jeziku.