Promocija sveučilišnih specijalista

27.11.2023., Novosti

Održana promocija sveučilišnih specijalista

Veterinarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu u petak 24. studenoga 2023. godine promovirao je 35 sveučilišnih specijalistica i sveučilišnih specijalista. Od ukupno 16 sveučilišnih specijalističkih studija na hrvatskom jeziku koji se izvode na Veterinarskom fakultetu promovirani su završili pojedine smjerove: Unutarnje bolesti domaćih životinja, Mikrobiologija i epizootiologija, Veterinarska patologija, Uzgoj i patologija egzotičnih kućnih ljubimaca, Provedba veterinarskih postupaka sigurnosti hrane u klaoničkom objektu, Patologija i uzgoj domaćih mesoždera, Sanitacija, i Kirurgija, anaesteziologija i oftalmologija s veterinarskom stomatologijom.

Na poslijediplomskoj su razini sveučilišni specijalistički studiji Veterinarskoga fakulteta već dugi niz godina prepoznati od strane veterinarske struke i u regiji i u svijetu, te su i na ovoj promociji promoventi osim iz naše domovine i iz različitih dijelova svijeta: Srbija, Peru, Bolivija, Bosna i Hercegovina i Sjeverna Makedonija.

Čestitamo promoventima Veterinarskoga fakulteta na ostvarenom akademskom uspjehu!