Simpozij “Zoonoze i bolesti koje se prenose vektorima u kontekstu Jednog zdravlja”

14.10.2020., Novosti

Hrvatski zavod za javno zdravstvo, Referentni centar Ministarstva zdravstva za dijagnostiku i praćenje virusnih zoonoza, Veterinarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Hrvatski veterinarski institut, Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Hrvatsko društvo za kliničku mikrobiologiju i Hrvatsko mikrobiološko društvo – Virološka sekcija organiziraju

Simpozij s međunarodnim sudjelovanjem
Zoonoze i bolesti koje se prenose vektorima u kontekstu Jednog zdravlja

Simpozij će se održati 22. i 23. listopada uz potporu Regionalnog ureda za Europu Svjetske zdravstvene organizacije, Hrvatske zaklade za znanost i projekta CRONEUROARBO.

Zbog tehničke organizacije simpozija za sve je sudionike obvezna prijava na e-adresu tatjana.vilibic-cavlek@hzjz.hr, najkasnije do 19. listopada 2020.

Program simpozija: WHO 2020 Program 08102020