Stella Kovačić – studentica savjetnica dekana

04.11.2022., Novosti

Veterinarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu od ove akademske godine ima studenta savjetnika dekana. Uloga je studenta savjetnika dekana da bude na raspolaganju studentima za savjetovanje o pitanjima vezanima uz studiranje te da Upravu Fakulteta i Studentski zbor izvještava o najčešćim upitima studenata i problemima s kojima se susreću. Na tu je dužnost nedavno izabrana Stella Kovačić, studentica pete godine studija veterinarske medicine. Čestitamo studentici Stelli Kovačić i želimo da uspješno obavlja svoju novu dužnost te vjerujemo da ćemo ovakvim posredovanjem između studenata i Uprave fakulteta osmisliti i nove načine pružanja potpore studentima i nove aktivnosti za promicanje kvalitete studiranja.

Studenti se savjetnici dekana Stelli Kovačić mogu obratiti na e-adresu skovacic@vef.hr .