Studentica Iva Kuzman izabrana za savjetnicu dekana

06.10.2023., Novosti

Iva Kuzman nova je studentica savjetnica dekana koja ovu dužnost preuzima od dosadašnje savjetnice Stelle Kovačić i obavljat će je u akademskoj godini 2023./2024.

Iva Kuzman izvrsna je studentica pete godine Integriranog preddiplomskog i diplomskog studija veterinarske medicine i vrlo je aktivna u izvannastavnim aktivnostima i aktivnostima studentskih udruga. Tajnica je Udruge studenata veterinarske medicine Equus te je sudjelovala u realizaciji više studentskih projekata, kao što je organizacija tradicionalne edukativne izložbe Reptilomanija+ i organizacija izložbe domaćih autohtonih pasmina Farmica. Također je demonstratorica na Zavod za anatomiju, histologiju i embriologiju i volonterka na Klinici za kirurgiju, ortopediju i oftalmologiju. Interes za znanstveni rad pokazala je sudjelovanjem s preglednim radom na međunarodnom znanstveno-stručnom skupu o gmazovima Reptilia 2021.

Kao novoizabrana studentica savjetnica dekana Iva Kuzman bit će na raspolaganju studentima u uredu Studentskog zbora 2 sata tjedno i savjetovati ih o pitanjima vezanima uz studiranje, a studenti će se i putem e-pošte moći obratiti sa svojim pitanjima. U suradnji s Upravom Fakulteta i Studentskim zborom sastavnice radit će na osmišljavanju aktivnosti u unapređenju kvalitete studiranja. Studenti se studentici savjetnici mogu obratiti na e-adresu ikuzman@vef.hr.

Sa željom da na ovaj način pridonesemo kvaliteti studiranja na Veterinarskom fakultetu studente pozivamo da se sa svojim dvojbama i upitima slobodno jave studentici savjetnici dekana, a Ivi Kuzman čestitamo na novoj dužnosti!