Studentica Klara Arifović osvojila treće mjesto na 43. Smotri studentskih radova u Novom Sadu

11.12.2019., Novosti

Studentica 5. godine veterinarske medicine Klara Arifović na 43. Smotri studentskih radova u Novom Sadu, održanoj 19. studenoga 2019., osvojila je visoko 3. mjesto. Rad Klare Arifović napisan je pod mentorstvom doc. dr. sc. Marka Pećina, a osvojenim smo mjestom ponovili prošlogodišni uspjeh. Uspjeh je tim veći jer osim što je konkurencija bila jaka (studenti iz BiH, Srbije, Mađarske, Slovenije, Hrvatske i Makedonije), prva su dva mjesta redovito rezervirana za domaće studente.

Želimo također pohvaliti ostale sudionike skupa, naše studente Doroteu Sertić i Sinišu Faragunu, koji su zajedno s Klarom Arifović svojim uzornim i profesionalnim ponašanjem na Smotri i izvan nje, izvrsnim znanjem engleskog jezika i besprijekornim prezentacijama svojih radova na dostojan način predstavljali Veterinarski fakultet i Sveučilište u Zagrebu.

doc. dr. sc. Marko Pećin i izv. prof. dr. sc. Ozren Smolec