Nastava i rad na Veterinarskome fakultetu od 16. ožujka 2020.

13.03.2020., Novosti

Prenosimo Odluku Sveučilišta u Zagrebu donesenu u skladu s preporukama Kriznog stožera vezano za nCOV bolesti (COVID-19) Sveučilišta u Zagrebu:

1. S obzirom na aktualno epidemiološko stanje, od ponedjeljka 16. ožujka 2020. godine nastava će se na svim studijskim programima Sveučilišta u Zagrebu izvoditi na daljinu, kako bi se studentima omogućilo studiranje od kuće.
  2. Čelnici sastavnica Sveučilišta u Zagrebu dužni su osigurati dostupnost svojih nastavnika studentima elektroničkim putem.
  3. Čelnik pojedine sastavnice može definirati odstupanje od uobičajene izvedbe, ali poštujući predviđene ishode učenja.
  4. Čelnici sastavnica Sveučilišta u Zagrebu dužni su osigurati redovno poslovanje administrativnih, pomoćnih i tehničkih službi na svojoj sastavnici.
  5. Ove se mjere primjenjuju od ponedjeljka 16. ožujka 2020. godine, uz očekivano trajanje od 14 dana.
  6. Preporučene mjere o samoizolaciji djelatnika prema Uputi rektora od 11. ožujka 2020. godine i dalje su na snazi.

Odluka Rektora

Uputa o postupanju