Objavljen Ljetopis Veterinarskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu za akademsku godinu 2018./2019.

26.11.2019., Novosti

Prvi Ljetopis Veterinarskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu objavljen je akademske godine 2000./2001. i do danas se redovito predstavlja na svečanim sjednicama Fakulteta u studenome povodom obilježavanja njegova osnutka. Sadržajem daje uvid u najvažnija zbivanja iz nastavne, znanstvene i stručne djelatnosti Fakulteta te aktivnosti njegovih djelatnika i studenata u protekloj akademskoj godini. Odlukom dekana prof. dr. sc. Nenada Turka imenovan je novi glavni urednik prof. dr. sc. Željko Pavičić koji je s najbližim suradnicima, povodom obilježavanja stote obljetnice Fakulteta, pripremio redizajniran te sadržajno osvježen Ljetopis za akademsku godinu 2018./2019.

Riječ dekana prof. dr. sc. Nenada Turka

Riječ glavnog urednika prof. dr. sc. Željka Pavičića