Natječaj za upis na poslijediplomski studij Intelektualno vlasništvo

29.05.2019., Ostale obavijesti, Stipendije i natječaji

Poštovani,

ovim putem želim Vas obavijestiti da je objavljen natječaj za upis, sada već drugog naraštaja studenata, na poslijediplomski sveučilišni interdisciplinarni specijalistički studij Intelektualno vlasništvo u ak. god. 2019./2020.  Interdisciplinarnost kao jedna od temeljnih značajki ovog studija omogućava da ovaj studij upišu osobe različitih struka: društvenog, humanističkog, prirodoslovnog, tehničkog, biotehničkog ili biomedicinskog znanstveno-nastavnog te umjetničkog područja. Vjerujemo stoga da će upis novog naraštaja studenta na ovaj jedinstveni studij pobuditi interes i kod stručnjaka koji su se obrazovali (ili se još uvijek obrazuju) na Vašoj sastavnici. Deficitarnost stručnjaka specijaliziranih za područje intelektualnog vlasništva koji mogu u praksi uspješno rješavati probleme zaštite i iskorištavanja intelektualnih tvorevina dodatni je motiv za takav studij, pogotovo nakon ulaska Hrvatske u Europsku uniju.

Vezano uz gore navedeno, u privitku Vam dostavljam Natječaj za upis na poslijediplomski sveučilišni interdisciplinarni specijalistički studij Intelektualno vlasništvo za ak. god. 2019./2020. te plakat*.

Molim Vas da ovaj poziv i plakat stavite na oglasnu ploču  te na web stranice Vaše sastavnice.  S obzirom da je ovo prvi studij ovakve vrste u nas, jedinstven ne samo u Hrvatskoj, već i u ovom dijelu Europe i  da se studij ne upisuje svake godine te da imamo kratko vrijeme za promidžbu studija, molimo Vas da na web stranicama sastavnice budu stalno dostupni barem dok traje rok  kojim započinje upis, a to je do 20. lipnja 2019.

NATJEČAJ ZA UPIS na pdsiss Intelektualno vlasništvo u ak. god. 2019./2020. – DRUGI NARAŠTAJ

Plakat pdsiss Intelektualno vlasništvo – poziv za upis drugog naraštaja studenata_ak. god. 2019./2020.