Priprema objave 3. kruga Natječaja za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+ za akademsku godinu 2018./2019.

12.02.2019., Ostale obavijesti, Stipendije i natječaji

Poštovani,

ovim putem najavljujemo da je u pripremi objava 3. kruga Natječaja za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+ za akademsku godinu 2018./19.

Natječaj bi trebao biti objavljen tijekom veljače 2019. i ostati otvoren u periodu oko 3 radna tjedna / uz mogućnost i ranijeg zatvaranja u slučaju isteka predviđenih financijskih sredstava.

Alternativno, računamo i na mogućnost produžetka roka za prijave u slučaju raspoloživosti financijskih sredstava (uz iznimne manje izmjene pravila – eventualni pomak najranijeg mogućeg polaska za studente koji se prijave u kasnijem periodu natječaja).

Većina stavki bit će analogna prethodnom 1., odnosno 2. krugu natječaja (tekst je dostupan ovdje (1. krug), odnosno ovdje (2. krug)).

Predviđamo najraniji mogući polazak na mobilnost u svibnju 2019. Povratak je obvezan do kraja ove ak. godine tj. do 30.9.2019.

Na kraju, još dvije napomene, vezano uz pripremu dokumentacije za prijavu:

• Dokument “Acceptance Confirmation” je moguće pripremiti unaprijed tj. i prije službenog raspisa natječaja (potpisuje poslodavac). Prihvaća se kopija / ispis skena.

Dokument “Suglasnost ECTS koordinatora” nije moguće potpisati prije službenog otvaranja natječaja; ljubazno molimo studente-prijavitelje za strpljenje do objave natječaja. Potreban je original dokumenta, uz potpis i pečat fakulteta.