Radionica Sve što znate o ljubavi i seksu pogrešno je

25.05.2022., Ostale obavijesti

“Sve što znate o ljubavi i seksu pogrešno je” naziv je poznate knjige koja propituje neke od najčešćih mitova o ovoj temi. O seksualnosti, davanju i traženju pristanka, užitku te seksualnim problemima mislimo da znam dovoljno, no seks i seksualni odnosi su puno više od toga i rijetko kada imamo priliku propitivati mitove koje smo usvojili tijekom života.

Stoga u studentskim prostorijama “Skill & Chill” (ispod Zavoda za patologiju) u četvrtak 2. lipnja 2022. u 16 h održat će se radionica voditeljice doc. dr. sc. Tanje Jurin s Katedre za zdravstvenu i kliničku psihologiju Odsjeka za psihologiju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Doc. Jurin ima višegodišnje iskustvo u kliničkom radu (psihodijagnostici, savjetovanju i psihoterapiji) iz područja seksualnosti i najbolji je mogući sugovornik o ovoj temi. Na radionici ćete moći pitati o seksu sve što ste oduvijek željeli znati (za sramežljive i anonimno, putem aplikacije), ispraviti mitove te dobiti točne odgovore o jednom od najznačajnijih ljudskih ponašanja i doživljaja.