CEEPUS stipendija za nastavno osoblje

15.10.2019., Stipendije i natječaji

Poštovani,

objavljen je Natječaj na nastavnu mobilnost za ljetni semestar za akademsku godinu 2019./ 2020.:

Beograd – 1 stipendija- 1 mjesec
Košice – 1 stipendija – 1 mjesec

Podsjećamo da je uvjet za ostvarivanje nastavničke mobilnosti prethodno dogovoreno sudjelovanje u nastavi (minimum 6 sati tjedno).
Rok za prijavu je 25. listopada 2019. godine do 12.00 sati na e-mail adresu: mpecin@vef.hr i pisanim putem u Ured za međunarodnu suradnju Veterinarskog Fakulteta.
Molimo sve zainteresirane kandidate da u svojoj prijavi navedu osnovne, odnosno dodatne kriterije.

Kriteriji za odabir kandidata za CEEPUS stipendije (u privitku) su prihvaćeni na 1. redovitoj sjednici Fakultetskog vijeća održanoj 20. listopada 2010. godine.
Odabir kandidata, razmatranje prijava i formiranje liste prioriteta odredit će Povjerenstvo za CEEPUS za akademsku godinu 2019/ 2020.

Za daljnje obavijesti javiti se doc. dr. sc. Marku Pećinu, dr. med. vet. na e-mail: mpecin@vef.hr

S poštovanjem,
Predsjednik Povjerenstva za CEEPUS

doc. dr. sc. Marko Pećin, dr. med. vet.