Natječaj za člana Uredničkog odbora časopisa Veterinar

29.11.2018., Stipendije i natječaji, Studentski znanstveni rad

Ovim putem obavještavamo Vas da je otvoren NATJEČAJ ZA PODNOŠENJE PRIJAVE za člana Uredničkog odbora znanstveno-stručnog časopisa studenata veterinarske medicine “Veterinar”.

Na natječaj se mogu prijaviti studenti od 1. do 4. godine studija veterinarske medicine. Potrebno je ispuniti prijavu i poslati ju u word dokumentu na e-mail: veterinar@vef.hr. Prijava treba sadržavati ime i prezime, datum rođenja, godinu studija, kontakt broj, e-mail te kratko motivacijsko pismo.

Natječaj će biti otvoren do srijede 28. studenoga 2018. do 23:59 sati.

Osim toga pozivamo sve zainteresirane autore da sudjeluju u kreiranju novog broja časopisa te da nam dostavljaju svoje izvorne znanstvene, stručne ili pregledne radove, prikaze slučajeva ili popularizacijske članke.
Za sve dodatne informacije možete se također obratiti na navedenu e-mail adresu.

Ključne riječi: