Specijalistički tečaj “Tečaj za veterinarske higijeničare i dezinfektore”

16.10.2020., Cjeloživotno obrazovanje

Osoba odgovorna za prijavu i organizaciju
prof. dr. sc. Kristina Matković, Zavod za higijenu, ponašanje i dobrobit životinja
Telefon +38512390292, Fax , e-mail kmatkov@vef.hr

Voditelj tečaja
prof. dr. sc. Kristina Matković
Zavod za higijenu, ponašanje i dobrobit životinja

Iskustvo i kompetencije
Voditeljica poslijediplomskog studija iz Sanitacije od 2014. godine. Voditeljica imenovanog Tečaja od 2014. godine, a do tada 11 godina predavač i suradnik na Tečaju. Objavila više od 40 radova s tematikom DDD.

Suradnici

Prof. dr. sc.  Željko Pavičić  Zavod za higijenu, ponašanje i dobrobit životinja  Predavač
   Neven Tenžera   Ad libitum, Zagreb  Predavač

Sažetak
Polaznici će se upoznati sa značenjem i postupcima medicinske sanitacije koji se provode u svrhu očuvanja zdravlja ljudi i životinja. Također će upoznati i postupke za uklanjanje nusproizvoda animalnog podrijetla, osnove čišćenja i dezinfekcije u praksi te suzbijanje štetnih kukaca i glodavaca u praksi.

Po završetku tečaja polaznici će biti osposobljeni za obavljanje poslova za veterinarske higijeničare i dezinfektore.

Mjesto održavanja

Datum-i održavanja tečaja:
23.03.2021.

Trajanje tečaja:
1 dan

Tiskani materijal:

Uvjetovanost tečaja:
vet. tehn., sanit. teh., polj. teh. ili srodna škola

Ukupna cijena:
1250,00 Kn

Prilikom uplate, uplatnicu ispunite na sljedeći način:

Uplata na: Veterinarski fakultet, Zagreb, Heinzelova 55
Poziv na broj: 194-16-02
Svrha: Tečaj 194-[prezime i OIB polaznika]

Napomena: uplate moraju biti zaključene najkasnije sedam (7) dana prije početka tečaja.