prof. Brkljača Bottegaro na Karijeroteci

15.10.2021., URKAPS

S velikim veseljem najavljujemo nastavak vrlo uspješnog novog program Zaklade Znanje na djelu: KARIJEROTEKA.  Karijeroteka je niz razgovora s vodećim ljudima iz svijeta rada, a namijenjena učenicima 8. razreda osnovnih škola i  učenicima od 1. do 4. razreda srednjih škola i želi ih potaknuti da saznaju nešto više o uzbudljivim poslovima kroz razgovor s onima koji ih obavljaju. Svi programi su besplatni i održavaju online s početkom u 17 sati na Zoom platformi.

Četvrtak, 28. listopada u 17 sati: Nika Brkljača Bottegaro, doktorica veterinarske medicine

Profesorica na Veterinarskom fakultetu u Zagrebu možda i jedina u Hrvatskoj s titulom europske veterinarske specijalistice iz sportske medicine konja. Niku zanimaju konji, a što zanima vas? Pitajte ju pitanja poput “Koji je najzanimljiviji aspekt Vašeg rada? Kako se razvijala Vaša karijera? Koje su vještine ključne u Vašem poslu? Kakav biste savjet dali 16-godišnjoj sebi?“
Karijeroteku vodi Matina Tenžera, televizijska novinarka, ali i fan (ne fanatik) start-up poduzeća i tehnoloških nadmetanja.

Link za prijavu: