Uvodna radionica ciklusa osobnog i profesionalnog razvoja za studente 1. godine

24.10.2022., URKAPS

Na početku nove akademske godine i svih izazova koje ona donosi brucošima,  organizirali smo 24.10.2022. uvodnu radionicu iz ciklusa radionica osobnog i profesionalnog razvoja za studente Veterine.

Cilj uvodne radionice bio je omogućiti studentima aktivni prolazak kroz nekoliko interaktivnih vježbi kako bi mogli razumjeti princip rada na radionicama osobnog i profesionalnog razvoja na kojima se koristi kreativan pristup, sloboda izražavanja i međusobna potpora u procesu otkrivanja vlastitog potencijala.

Studentima je potrebna kontinuirana podrška tijekom cijelog studija, kako bi uz znanja i vještine odabranog zanimanja pravovremeno usvajali i životne vještine poput samopouzdanja, samoregulacije, prevladavanja stahova, uspješnog nošenja sa stresom, učinkovite organizacije vremena, vještog korištenja prezentacijskih i komunikacijskih vještina te dobrom snalaženju u timskom radu.