CEEPUS Summer School „Basic podiatry in bovine and equine species” at the UVMP in Košice

12.05.2022., Ostale obavijesti, Studentska referada

Poštovani studenti dodiplomskog studija,

Prosljeđujemo poziv za prijavu na Ljetnu školu „Osnovna podijatrija kod goveda i konja“ koja će se održati u Košicama, Slovačka, od 4. do 12. lipnja 2022.

Edukacija je namijenjena studentima viših godina dodiplomskog studija (od 4. godine naviše). Kotizacija za Ljetnu školu iznosi 500 € i uključuje: smještaj u Studentskom domu, obroke (doručak, ručak, večera), zaštitnu opremu, autobusni prijevoz tijekom ljetne škole, potvrdu o pohađanju tečaja.

Zahvaljujući podršci slovačkog dočasnika, svaki student preddiplomskih studija koji će sudjelovati na ljetnoj školi dobit će CEEPUS stipendiju u iznosu od 29,50 € po danu ljetne škole (dnevnica) za 7 dana, ukupno 206,5 €.

Rok za prijavu je 20. svibnja 2022.

Rok za plaćanje kotizacije je 31.05.2022.

Molimo prijavite se na ljetnu školu putem priloženog obrasca i putem CEEPUS web stranice.

Svi detalji, informacije i kontakti za Ljetnu školu nalaze se na sljedećem linku:

Za sve dodatne informacije javite se CEEPUS koordinatoru dr. sc. Tomislavu Mikušu na tmikus@vef.hr.

Summer School 2022 – Programme 2

application-form