Javna obrana prijedloga doktorskoga rada doktorandice Zrinke Žderić Savatović, dr. med.

23.03.2023., Ostale obavijesti, Studentska referada

Na temelju odluke Fakultetskog vijeća od 22. ožujka 2023. godine doktorandica Zrinka Žderić Savatović, dr. med., javno će braniti prijedlog doktorskog rada pod naslovom Učinci pripravka rogača (Ceratonia siliqua) na pokazatelje zdravlja i proizvodnosti u odbijene prasadi.

Javna obrana prijedloga doktorskoga rada će se održati 31. ožujka 2023. godine u 10.00 sati online, putem aplikacije MS Teams u organizaciji Veterinarskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Povjerenstvo za ocjenu prijedloga doktorskoga rada i predlaganje mentora u sastavu:

1. prof. dr. sc. Željko Mikulec
  2. prof. dr. sc. Maja Popović
  3. izv. prof. prof. dr. sc. Nevijo Zdolec
  4. izv. prof. dr. sc. Mirjana Mariana Kardum Paro (KB Merkur)
  5. prof. dr. sc. Nada Oršolić (PMF Zagreb)

Kontakt za pristup sobi unutar aplikacije: pmarko@vef.unizg.hr

Zahtjev za pristup slušanja obrane podnosi se najkasnije do 29.3.2023. na gornji e-mail.