Nagradni natječaj Green Erasmus Moments (za studente) – do 31. svibnja 2022.

25.05.2022., Ostale obavijesti, Studentska referada

Poštovani studenti,

prosljeđujemo informaciju o nagradnom natječaju Green Erasmus Moments.

Nagradni natječaj raspisan je s ciljem promidžbe zelenog prioriteta programa Erasmus+ u okviru studentske mobilnosti u suradnji Erasmus Student Network Croatia i Agencije za mobilnost i programe EU, objavljen je i na sveučilišnim stranicama – http://www.unizg.hr/nc/vijest/article/nagradni-natjecaj-green-erasmus-moments/, a ostaje otvoren do 31. svibnja.

Erasmus Student Network Croatia u suradnji s Agencijom objavila je u veljači ove godine nagradni natječaj Green Erasmus Moments s ciljem promidžbe zelenog prioriteta programa Erasmus+ u okviru studentske mobilnosti.

Sadašnji i bivši Erasmus+ studenti (hrvatski državljani) pozvani su da podijele na društvenim mrežama fotografiju ili video iz razdoblja mobilnosti u okviru programa Erasmus+ studija ili stručne prakse.

Autor(ica) prvoplasiranog uratka osvojit će električni romobil, drugoplasirani će biti nagrađen poklon-bonom od 1000 kuna iskoristivim u prodajnim mjestima trgovine Iglu Šport, a trećeplasirani autor(ica) dobit će poklon paket promotivnih materijala Agencije za mobilnost i programe Europske unije.

Natječaj traje do 31. svibnja 2022.

Više informacija o natječaju dostupno je na mrežnim stranicama Agencije i Erasmus studentske mreže.