Natječaj za akademsku mobilnost u 2022. godini (drugi krug)

05.04.2022., Ostale obavijesti, Studentska referada

Poštovani,

Sveučilište u Zagrebu raspisalo je Natječaj za akademsku mobilnost u 2022. godini (drugi krug) sa sljedećim mogućnostima razmjene (detaljnije u samom natječaju):

1. b) prekogranična mobilnost prema visokoškolskim ili znanstvenim ustanovama u cijelome svijetu,
  2. c) mobilnost doktorskih studenata (kotizacije za aktivno sudjelovanje na znanstveno-stručnim skupovima).

Natječaj je objavljen na sveučilišnim stranicama: http://www.unizg.hr/suradnja/medunarodna-razmjena/razmjena-sveucilisnih-djelatnika/natjecaji/.

Napomene:

1. U stavci c), zbog izvanrednih okolnosti uzrokovanih pandemijom bolesti COVID-19, iznimno se odobrava sudjelovanje u online verzijama znanstveno-stručnih skupova za koje su se kandidati prijavili.
  2. Prema preporuci Ministarstva znanosti i obrazovanja RH od 17. ožujka 2022. preporuča se suzdržati se od svake suradnje s ruskim ustanovama u visokom obrazovanju i znanosti.
  3. Kandidati se prijavljuju online, nakon čega svoje prijave dostavljaju matičnim sastavnicama sukladno internom roku sastavnice.

Rokovi za prijavu:

– za kandidate: kandidati se mogu prijaviti online do zaključno 25. travnja 2022. do 12 sati.

Podsjetnik: Kandidati se za stavke  b) i c) prijavljuju online, nakon čega svoje prijave s natječajnom dokumentacijom dostavljaju Uredu za međunarodnu suradnju Veterinarskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Rok za dostavu prijava za akademsku mobilnost je ponedjeljak 02. svibnja 2022. godine.Ured za međunarodnu suradnju Veterinarskog fakulteta (gđi. Renati Purgar) na e-mail: rpurgar@vef.unizg.hr