[NOVO/VAŽNO] Obavijest o početku nastave za studente prve godine u ak. god. 2022./2023.

13.09.2022., Ostale obavijesti, Studentska referada

Poštovane studentice i poštovani studenti !

Početak nastave

Nastava za studente I. godine Integriranoga preddiplomskog i diplomskog studija veterinarske medicine na hrvatskom  jeziku započinje 26. rujna 2022. uvodnim predavanjem u 10 sati u Velikoj predavaonici.

Nastava za sve ostale godine studija započinje 3. listopada 2022.

Raspored nastave za više godine studija bit će objavljen tijekom rujna i dostupan na mrežnoj stranici Fakulteta.

Informacijski paket – Katalog predmeta i izvedbeni planovi za pojedine predmete također će biti dostupni na mrežnoj stranici Fakulteta prije početka nastave kako bi se studenti mogli upoznati sa sadržajem predmeta, ciljevima i ishodima učenja. Svi oblici nastave održavat će se u prostorima Fakulteta (predavanja, seminari, vježbe, konzultacije, ispiti).

Molimo studente prve studijske godine da dođu 45 minuta prije početka Uvodnog predavanja kako bi preuzeli brošure i ostalu dokumentaciju.

U nastavku molimo proučiti slijedeće priloge:

I. semestar – raspored nastave – 22.-23.- 14.9.2022.

POPIS STUDENATA PRVE GODINE PO SKUPINAMA U AKADEMSKOJ 22.-23. GODINI