OBAVIJEST O JAVNOJ OBRANI PRIJEDLOGA DOKTORSKOGA RADA

25.05.2023., Ostale obavijesti, Studentska referada

Na temelju odluke Fakultetskog vijeća od 24. svibnja 2023. godine doktorand Ante Plećaš, dr. med. vet., javno će braniti prijedlog doktorskoga pod naslovom Istraživanje morfologije živčanih stanica i neurodegeneracije u Downovu sindromu na izogeničnom modelu asembloida.

Javna obrana prijedloga doktorskoga rada održati će se u petak 02. lipnja 2023. godine u 10.00 sati u Amfiteatru Zavoda za anatomiju, histologiju i embriologiju Veterinarskoga fakulteta.

Članovi Povjerenstvu za javnu obranu i ocjenu Prijedloga doktorskoga rada i predlaganje mentora su:

1. Izv. prof. dr. sc. Ivan-Conrado Šoštarić-Zuckermann
  2. Prof. dr. sc. Dinko Mitrečić (Hrvatski institut za istraživanje mozga, MEF)
  3. Izv. prof. dr. sc. Željka Krsnik (Hrvatski institut za istraživanje mozga, MEF)
  4. Prof. dr. sc. Martina Đuras (zamjena)