OBAVIJEST O JAVNOJ OBRANI TEME DOKTORSKOGA RADA

21.11.2022., Ostale obavijesti, Studentska referada

Na temelju odluke Fakultetskog vijeća od 19. listopada 2022. godine doktorandica Lea Grbavac, dr. med. vet., javno će braniti temu doktorskog rada na engleskom jeziku pod naslovom Seroprevalence and risk factors for toxoplasmosis in pigs in Croatia (Seroprevalencija i rizični čimbenici toksoplazmoze kod svinja u Hrvatskoj).

Javna obrana teme doktorskoga rada će se održati u utorak 29. studenoga 2022. godine u 10.00 sati u Dvorani za fiziku Veterinarskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Članovi Povjerenstvu za ocjenu teme i predlaganje mentora su:

1. prof. dr. sc. Albert Marinculić
  2. doc. dr. sc. Franjo Martinković
  3. prof. dr. sc. Radu Blaga (OIE Collaborating Centre for Foodborne Zoonotic Parasites Maisons-Alfort, Pariz, Francuska) – online
  4. izv. prof. dr. sc. Zrinka Štritof (zamjena)

Doctoral candidate Lea Grbavac, DMV will publicly defend her doctoral topic in English, entitled: Seroprevalence and risk factors for toxoplasmosis in pigs in Croatia (Seroprevalencija i rizični čimbenici toksoplazmoze kod svinja u Hrvatskoj).

The public defence of the subject of the doctoral topic will be held on Novemeber 29th, 2022 at 10.00 AM, on-line using the MS Teams application and in the Physics Hall of the Faculty of Veterinary Medicine of the University of Zagreb.

Members of the Committee:

1. Professor Albert Marinculić, PhD
  2. Assis. Professor Franjo Martinković, PhD
  3. Professor Radu Blaga, PhD (OIE Collaborating Centre for Foodborne Zoonotic Parasites Maisons-Alfort, Pariz, Francuska) – online
  4. Assoc. Professor Zrinka Štritof, PhD (replacement)