Obavijest o jesenskom upisnom roku- 24. srpnja 2023.

24.07.2023., Studentska referada, Upisi

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU

VETERINARSKI FAKULTET

Zagreb, 24. srpnja 2023.

OBAVIJEST O JESENSKOM UPISNOM ROKU ZA UPIS U I. GODINU STUDIJA AKADEMSKE GODINE 2023./2024.

Za upis u I. godinu sveučilišnog integriranog prijediplomskog i diplomskog studija veterinarske medicine u akademskoj godini 2023./2024. ostalo je nepopunjeno 19 mjesta za pristupnike hrvatske državljane i državljane EU i 1 mjesto za Hrvate iseljenike u prekomorskim i europskim državama i njihove potomke definirane čl. 2 Zakona o odnosima RH s Hrvatima izvan Republike Hrvatske.

Tijek razredbenog postupka

1. Prijava studijskog programa za jesenski upisni rok za hrvatske državljane i državljane EU preko sustava

Državne mature do 25. kolovoza 2023.

1. Prijava za Test psihomotorike putem preporučene poštanske pošiljke na adresu: Veterinarski fakultet, Sveučilište

u Zagrebu, Heinzelova 55, 10000 Zagreb s naznakom „prijava za Test psihomotorike“ od 21. kolovoza do 25.  kolovoza 2023.

Prijaviti se možete isključivo popunjavanjem prijavnog Obrasca (OVDJE PREUZETI)

Uz OBRAZAC, dužni ste priložiti i

1. Potvrdu o izvršenoj uplati troškova Testa psihomotorike na račun Veterinarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu sa sljedećim informacijama:

platitelj: (ime i prezime kandidata)
primatelj: Veterinarski fakultet
iznos: 39,82 EURA
model: 00
poziv na broj odobrenja: 101-29-(OIB kandidata)
opis plaćanja: Test psihomotorike

1. Liječničku potvrdu specijalista školske medicine o zdravstvenim i psihofizičkim sposobnostima kandidata za studij veterinarske medicine po izboru iz mjesta stanovanja (popis školskih liječnika dostupan je na službenim stranicama Zavoda za javno zdravstvo po županijama).
  1.  Izjavu o psihofizičkoj sposobnosti

Isto vrijedi i za pristupnike koji se prijavljuju za upis u posebnoj kvoti „Hrvati izvan Republike Hrvatske“ koji uz gore navedeno trebaju dostaviti i Prijavu – Hrvati izvan RH 2023.

Napomena:

a)  Pristupnici koji su bili prijavljeni u ljetnom upisnom roku, a nisu zadovoljili uvjete upisa, te se  namjeravaju prijaviti u jesenskom upisnom roku, obvezni su dostaviti ispunjenu prijavu za

test psihomotorike, Izjavu o pristupanju testu psihomotorike u ljetnom upisnom roku te im se priznaje liječnički  pregled i Izjava o psihofizičkoj sposobnosti iz ljetnog upisnog roka.

Pristupnici koji dostave navedene obrasca bit će oslobođeni testiranja i uplate troškova u jesenskom  upisnom roku.

Rezultati testiranja postignuti u ljetnom upisnom roku bit će priznati uvjetima   upisa u jesenskom upisnom roku.

b) Pristupnici koji se natječu u kvoti Hrvati izvan Republike Hrvatske obvezni su od 21. kolovoza do 25. kolovoza 2023. dostaviti uz gore navedeno i  potrebnu dokumentaciju iz natječaja  (nalazi se na mrežnoj stranici Fakulteta pod „Upisi u akademsku 2023./2024. godinu“.)

c) Vrijeme provedbe Testa psihomotoričkih sposobnosti je 5. rujna 2023. prema objavljenom rasporedu na službenim stranicama Fakulteta.

d)   Upisi u I. godinu studija bit će 19. rujna 2023. prema obavijesti koja će biti na službenim stranicama Fakulteta.

Dokumentacija za upis:

UPITNIK-TEMELJEM-KOJEG-SE-IZDAJE-LIJECNICKA-POTVRDA-ZA-STUDIJ

Izjava o psihofizičkoj sposobnosti

Potvrda nadležnog liječnika o zdravstvenim i psihofizičkim sposobnostima kandidata

Izjava o pristupanju testu psihomotorike u ljetnom upisnom roku – 23.-24.

Prijava Hrvati izvan RH 2023

Dekan