[VAŽNO] Obavijest o postupanju studenata tijekom ispita u jesenskom ispitnom roku

26.08.2020., Ostale obavijesti, Studentska referada

Poštovani studenti,

u jesenskom ispitnom roku ispiti će se nastaviti održavati izravno na Veterinarskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu za sve studente osim onih koji se nalaze u inozemstvu (za njih se ispiti nastavljaju održavati online). Ispiti će se održavati prema ranije utvrđenim terminima ispitnih rokova.

Za fizički pristup ispitima u zgradama Veterinarskog fakulteta obavezno je korištenje zaštitne maske, te pridržavanje općih mjera zaštite što primarno uključuje održavanje fizičkog razmaka između osoba (najmanje 1,5 metar) te mjerenje tjelesne temperature beskontaktnim termometrom prije pristupa ispitu.

Također, molimo da studenti ujutro prije odlaska na ispit izmjere tjelesnu temperaturu. Ukoliko utvrdite povišenu tjelesnu temperaturu (više od 37,20 C pod pazuhom) ili simptome koji upućuju na moguću zarazu s COVID-19 (simptomi respiratorne bolesti – kašalj, poteškoće u disanju, grlobolja; poremećaj osjeta njuha i okusa; gastrointestinalne smetnje – proljev, povraćanje i bol u trbuhu) molimo da ne dolazite na ispit niti u prostore Veterinarskog fakulteta, već se javite svojem liječniku, a mailom ili telefonom voditelju predmeta i u Referadu za integrirani studij (01/2390106, vpavicic@vef.hr) da zbog navedenih simptoma niste mogli pristupiti ispitu, a ispit će se odgoditi. Po prestanku bolesti potrebno je donijeti liječničku ispričnicu kako biste opravdali izostanak s ispita zbog navedenih zdravstvenih razloga te će se nakon toga razmotriti mogućnost pristupa ispitu. Ukoliko Vam je propisana mjera samoizolacije potrebno je mailom u Referadu (vpavicic@vef.hr) poslati službenu odluku ili mail nadležnog epidemiologa o propisanoj mjeri samoizolacije zbog COVID-19 kako biste opravdali izostanak s ispita iz navedenog razloga te je u tom slučaju moguće organizirati polaganje ispita online.

Prodekanica za integrirani studij i studente

izv. prof. dr. sc. Andrea Gudan Kurilj, DiplECVP