1. krug natječaja za Erasmus+ stručnu praksu za ak. god. 2020./21. – najava

06.05.2020., Ostale obavijesti, Stipendije i natječaji, Studentska referada

Poštovani studenti,

dopisom središnjeg Ureda za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Zagrebu obavještavamo vas da je u pripremi 1. krug natječaja za Erasmus+ stručnu praksu za ak. god. 2020./21.

Nažalost, uslijed izvanrednih okolnosti – pandemija i potres –natječaj sigurno neće biti objavljen prije sredine svibnja. Zbog kasnijeg termina objave na mobilnost će biti moguće krenuti nešto kasnije nego je to bilo prethodnih godina.

U pripremit su NOVI obrasci za prijavu (npr. Acceptance Confirmation i Suglasnost ECTS koordinatora), koji će biti dostupni na mrežnim stranicama Sveučilišta. Molimo sve studente da ne koriste stare, prošlogodišnje obrasce jer će novi biti izmijenjeni.

Preliminarni objavljeni novi Obrasci se mogu naći na sljedećoj poveznici: http://www.unizg.hr/suradnja/medunarodna-razmjena/razmjena-studenata/strucna-praksa/dokumenti-i-obrasci/2020-2021/

Srdačan pozdrav,

Prof Juraj Grizelj