AMAC UK stipendija za jednokratni posjet Ujedinjenom Kraljevstvu

06.02.2019., Nagrade i priznanja, Ostale obavijesti

Dugogodišnja članica Saveza društava bivših studenata Sveučilišta u Zagrebu, AMAC-UK (Udruženje bivših studenata i prijatelja sveučilišta u Hrvatskoj) i ove godine raspisuje Natječaj za Nagradu AMAC-UK 2019. i Nagradu “Nenad Bićanić” za jednokratni posjet Ujedinjenom Kraljevstvu (UK) u iznosu od 1.000 GBP svaka.

Kandidat za Nagradu AMAC-UK i Nagradu “Nenad Bićanić” mora biti student na doktorskom studiju jednog od sveučilišta u Republici Hrvatskoj ili liječnik na specijalizaciji u Republici Hrvatskoj. Osoba treba imati hrvatsko državljanstvo i stalni boravak i/ili radni odnos u Republici Hrvatskoj.

U prilogu se nalaze detaljnije informacije o nagradama te obrazac za prijavu, a više možete pročitati na mrežnoj stranici Saveza ALUMNI UNIZG: http://www.unizg.hr/nc/vijest/article/amac-uk-raspisao-nagradu-za-studente-i-mlade-znanstvenike-za-2019-godinu/

Natječaj za Nagradu AMAC-UK i Nagradu Nenad Bićanić 2019

Prijavnica za Nagradu AMAC-UK 2019