ESN Zagreb traži tebe da postaneš Buddy!

01.09.2021., Ostale obavijesti, Studentska referada

Poštovani,

Erasmus Student Network (ESN) Zagreb, studentska udruga koja uz potporu Sveučilišta u Zagrebu, promiče mobilnost, traži studente/mentore kroz Buddy program!

Iako odlazak na Erasmus u novu državu može zvučati pomalo zastrašujuće, to postaje puno jednostavnije uz Erasmus Buddyja! Cilj programa je povezati lokalne studente i druge zainteresirane mlade osobe sa studentima na razmjeni kako bi im prvi tjedni boravka u novom okruženju protekli što lakše i bezbolnije.

Prijave za Buddy program su otvorene do sredine rujna putem linka, a ja se nadam kako možete objaviti članak dolje na engleskom jeziku na Vašim stranicama/ društvenim mrežama ili ga pak staviti u mailove dobrodošlice upravo Vašim internacionalnim studentima.

U prilogu ovog emaila možete vidjeti datoteku s objavama za Instagram, Instagram Story, Facebook i Facebook cover, ali i priopćenje u kojem se detaljnije navodi koje su to prednosti Buddy programa.

Priopćenje Vam je također poslano i na hrvatskom jeziku za slučaj da možete i želite ovu objavu podijeliti i svojim studentima na Vašim stranicama i društvenim mrežama.

Od Buddyja do prijatelja za cijeli život

From Buddies to lifetime friends

P.S.

Svjesni kako mnogi od Vas imaju svoje interne Buddy sustave, međutim imamo veliku želju uključiti što više fakulteta u naš program tijekom godine pa je ovo jedan od prvih koraka k tome. Veselimo se narednoj godini i nadamo se da naše objave još jednom možete podijeliti, posebice svojim internacionalnim studentima.

Hvala Vam na izdvojenom vremenu, a za sva moguća pitanja ili informacije Vam stojim na raspolaganju!

Karla Birkić

President