Javna obrana teme doktorskoga rada doktorandice Žaklin Acinger Rogić, dr. med. vet.

13.10.2021., Ostale obavijesti, Studentska referada

Na temelju odluke Fakultetskog vijeća od 22. rujna 2021. godine doktorandica Žaklin Acinger Rogić, dr. med. vet., javno će braniti temu doktorskog rada pod naslovom Seroprevalencija bolesti Aujeszkoga u korelaciji s razinom biosigurnosti na gospodarstvima na kojima se drže svinje u Republici Hrvatskoj.

Javna obrana teme doktorskoga rada će se održati u utorak 19. listopada 2021. godine u 11.00 sati u predavaonici Zavoda za fiziologiju i radiobiologiju Veterinarskoga fakulteta uz pridržavanje propisanih epidemioloških mjera zbog epidemije COVID-19. Broj osoba za prisustvo obrani je ograničen prostornim kapacitetom predavaonice.

Članovi Povjerenstvu za ocjenu teme i predlaganje mentora su:

1. izv. prof. dr. sc. Dean Konjević
  2. prof. dr. sc. Ljubo Barbić
  3. dr. sc. Tomislav Keros (HVI)