Natječaj – CEEPUS stipendije ak. god. 2020./2021. (ljetni semestar)

02.02.2021., Ostale obavijesti, Stipendije i natječaji, Studentska referada

Poštovani studenti,

obavještavam Vas da je raspisan Natječaj za CEEPUS stipendije za ljetni semestar ak. god. 2020./2021.

Studenti se prijavljuju e-mailom: ceepus@vef.hr do petka 12. veljače 2021. do 12.00 sati.

Uz potpisanu prijavu još prilažu: motivacijsko pismo, prijepis ocjena i zamolbu Povjerenstvu za CEEPUS u kojem navode za koju se mobilnost /državu prijavljuju.

Prednost imaju studenti viših godina studija i studenti poslijediplomskog studija.

Ukoliko se više studenata prijavi za istu stipendiju (grad/ državu), a ostale države neće biti popunjene, tada će slobodna mjesta biti ponuđena ostalim kandidatima (student može prihvatiti ili odbiti predloženo).

Uvjeti natječaja nalaze se na mrežnoj stranici: CEEPUS (https://www.vef.unizg.hr/suradnja/ceepus/)

Napomena: Mobilnosti se mogu mijenjati sukladno epidemiološkoj situaciji u odlaznoj zemlji.

Termin korištenja mobilnosti je od 1. travnja do 30. rujna 2021. godine.

Srdačan pozdrav,

Assistant Professor Marko Pecin,