Natječaj za akademsku mobilnost u 2021. godini (drugi krug)

11.05.2021., Ostale obavijesti, Stipendije i natječaji, Studentska referada

VETERINARSKI FAKULTET
SVEUČILIŠTA U ZAGREBU

Klasa:    605-01/20-04/01
Ur. broj: 251-61-34-21-11
Zagreb, 11. svibnja 2021.

Poštovani,

Sveučilište u Zagrebu raspisalo je Natječaj za akademsku mobilnost u 2021. godini (drugi krug) sa sljedećim mogućnostima razmjene (detaljnije u samom natječaju):

1. b) prekogranična mobilnost prema visokoškolskim ili znanstvenim ustanovama u cijelome svijetu (nije nužno da Sveučilište u Zagrebu ili sastavnica imaju sklopljen međuinstitucijski sporazum)
  2. c) mobilnost doktorskih studenata Sveučilišta u Zagrebu (kotizacije za aktivno sudjelovanje na znanstveno-stručnim skupovima)

Skrećemo pažnju da se u stavci c), zbog izvanrednih okolnosti uzrokovanih pandemijom bolesti COVID-19, iznimno odobrava sudjelovanje u online verzijama znanstveno-stručnih skupova za koje su se kandidati prijavili.

Natječaj je objavljen na sveučilišnim stranicama: http://www.unizg.hr/nc/vijest/article/natjecaj-za-akademsku-mobilnost-u-2021-godini-drugi-krug/

Podsjetnik: Kandidati se za stavke b) i c) prijavljuju online, nakon čega svoje prijave s natječajnom dokumentacijom dostavljaju Uredu za međunarodnu suradnju Veterinarskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Rok za on line prijavu: kandidati se prijavljuju online (do zaključno 24. svibnja 2021. ponedjeljak do 12:00 sati).

Rok za dostavu prijava za akademsku mobilnost je srijeda 26. svibnja 2021. godine.Ured za međunarodnu suradnju Veterinarskog fakulteta (gđi. Renati Purgar) na e-mail: rpurgar@vef.hr

S poštovanjem,

prof. dr. sc. Juraj Grizelj