Obavijest o javnoj obrani doktorskoga rada doktorandice Biserke Zidar, univ. mag. med. vet.

03.06.2020., Ostale obavijesti, Studentska referada

Na temelju odluke Fakultetskog vijeća Veterinarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu od 20. svibnja 2020. godine doktorandica Biserka Zidar, univ. mag. med. vet., javno će braniti doktorski rad pod naslovom Usporedba djelovanja kombinacije medetomidin/dexmedetomidin s ketaminom i butorfanolom na sistolički krvi tlak i pokazatelje elektrokardiograma u mačaka.

Javna obrana doktorskoga rada će se održati u utorak 9. lipnja 2020. godine u 11.00 sati u kliničkoj predavaonici Veterinarskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu uz pridržavanje propisanih epidemioloških mjera zbog epidemije COVID-19.

Članovi Povjerenstva za obranu doktorskoga rada:

1. prof. dr. sc. Ivica Harapin
  2. prof. dr. sc. Darko Capak
  3. prof. dr. sc. Višnja Nesek Adam, dr. med. (Klinička bolnica Sveti Duh Zagreb)
  4. prof. dr. sc. Tomislav Dobranić (zamjena)