Obavijest o javnoj obrani doktorskoga rada doktorandice Nataše Lončarić, dr. med. vet.

03.06.2020., Ostale obavijesti, Studentska referada

Na temelju odluke Fakultetskog vijeća Veterinarskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu od 20. svibnja 2020. godine doktorandica Nataša Lončarić, dr. med. vet., javno će braniti doktorski rad pod naslovom Utjecaj obogaćenoga okoliša na dobrobit, mliječnost i kakvoću mlijeka koza sanske pasmine.

Javna obrana doktorskoga rada će se održati u srijedu 10. lipnja 2020. godine u 12.00 sati u velikoj predavaonici Veterinarskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu uz pridržavanje propisanih epidemioloških mjera zbog epidemije COVID-19.

Članovi Povjerenstva za obranu doktorskoga rada:

1. prof. dr. sc. Marko Samardžija
  2. prof. dr. sc. Alenka Dovč, Dip. ECAWBM (AWSWL), (Sveučilište u Ljubljani, Veterinarski fakultet)
  3. dr. sc. Miroslav Benić, nasl. doc. (HVI)
  4. prof. dr. sc. Ljiljana Bedrica (zamjena)