OBAVIJEST o javnoj obrani teme doktorskog rada

25.06.2021., Ostale obavijesti, Studentska referada

Na temelju odluke Fakultetskog vijeća od 19. svibnja 2021. godine doktorandica Lucija Bastiančić, dr. med. vet., javno će braniti temu doktorskoga rada pod naslovom Usporedba morfoloških i histokemijskih značajki dijelova probavnog sustava u odabranih vrsta hrskavičnjača (Chondrichthyes) i koštunjača (Osteichthyes) iz Jadranskog mora.

Javna obrana teme doktorskoga rada će se održati u srijedu 30. lipnja 2021. godine u 10.00 sati u histološkoj vježbaonici Zavoda za anatomiju, histologiju i embriologiju, i online putem aplikacije MS Teams, uz pridržavanje propisanih epidemioloških mjera zbog epidemije COVID-19. Broj osoba za prisustvo obrani je ograničen prostornim kapacitetom predavaonice.

Članovi Povjerenstvu za ocjenu teme i predlaganje mentora su:

1. izv. prof. dr. sc. Emil Gjurčević
  2. doc. dr. sc. Krešimir Matanović
  3. izv. prof. dr. sc. Valentina Kubale Dvojmoč (Sveučilište u Ljubljani, Veterinarski fakultet)-online