Obavijest o javnoj obrani teme doktorskoga rada

01.06.2021., Ostale obavijesti, Studentska referada

Na temelju odluke Fakultetskog vijeća od 19. svibnja 2021. godine doktorand Martin Grbavac, dr. med., javno će braniti temu doktorskoga rada pod naslovom Izbor kirurškog konca pri enterotomiji tankog crijeva svinje u uvjetima izloženosti žuči i bakteriji Escherichia coliex vivo model.

Javna obrana teme doktorskoga rada će se održati u ponedjeljak 14. lipnja 2021. godine u 11.00 sati u knjižnici Klinike za kirurgiju, ortopediju i oftalmologiju Veterinarskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu uz pridržavanje propisanih epidemioloških mjera zbog pandemije COVID-19. Broj osoba za prisustvo obrani je ograničen prostornim kapacitetom.

Članovi Povjerenstvu za ocjenu teme i predlaganje mentora su:

1. izv. prof. dr. sc. Ozren Smolec
  2. doc. dr. sc. Andrija Musulin
  3. prof. dr. sc. Žarko Rašić (KB Sveti Duh)

*Zainteresirana javnost za pristup javnoj obrani teme doktorskoga rada svoj interes treba iskazati najkasnije 24 sata prije održavanja putem elektroničke pošte na vpsenica@vef.unizg.hr