Obavijest o javnoj obrani teme doktorskoga rada

20.04.2020., Ostale obavijesti, Studentska referada

Na temelju odluke Fakultetskog vijeća od 19. veljače 2020. godine Liča Lozica, dr. med. vet., javno će braniti temu doktorskoga rada po skandinavskom modelu na engleskom jeziku pod naslovom Longitudinal study on Escherichia coli gene variability after application of autogenous vaccine made from avian pathogenic strains isolated from broiler breeder flocks (Longitudinalno istraživanje varijabilnosti gena bakterije Escherichia coli nakon primjene autogenog cjepiva od ptičjih patogenih sojeva izdvojenih iz jata teške linije kokoši).

Javna obrana teme doktorskoga rada će se održati u ponedjeljak 27. travnja 2020. godine u 13.00 sati u elektronskom obliku putem aplikacije MS Teams u organizaciji Veterinarskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Članovi Povjerenstvu za ocjenu teme i predlaganje mentora su:

1. izv. prof. dr. sc. Danijela Horvatek Tomić
  2. doc. dr. sc. Josipa Habuš
  3. dr. sc. Vladimir Savić, nasl. doc. (HVI)