Obavijest o javnoj obrani teme doktorskoga rada doktorandice Andree Matinović, dr. med. vet.

03.06.2020., Ostale obavijesti, Studentska referada

Na temelju odluke Fakultetskog vijeća od 22. siječnja 2020. godine doktorandica Andrea Martinović, dr. med. vet., javno će braniti temu doktorskoga rada pod naslovom Utjecaj levobupivakina, meloksikama, buprenorfina i njihovih kombinacija primijenjenih putem ranskog infiltracijskog katetera na cijeljenje rana u štakora.

Javna obrana teme doktorskoga rada će se održati u srijedu 10. lipnja 2020. godine u 12.00 sati u elektronskom obliku putem aplikacije MS Teams u organizaciji Veterinarskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Članovi Povjerenstvu za ocjenu teme i predlaganje mentora su:

1. prof. dr. sc. Dražen Vnuk
  2. doc. dr. sc. Nika Brkljača Bottegaro
  3. prof. dr. sc. Janoš Kodvanj (Sveučilište u Zagrebu, Fakultet strojarstva i brodogradnje)