Obavijest studentima o početku nastave na Veterinarskom fakultetu u ak. god. 2020./2021.

11.09.2020., Ostale obavijesti, Studentska referada

Poštovani studenti,

Nastava za studente 1. godine integriranog preddiplomskog i diplomskog studija veterinarske medicine započet će prema planu, 28. rujna 2020. godine uvodnim predavanjem koje započinje u 10 sati u Velikoj predavaonici Veterinarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu uz poštivanje protuepidemijskih mjera. Molimo studente da u prostor Fakulteta dođu sa zaštitnom maskom za lice najkasnije do 9:30 sati kako bi im se izmjerila tjelesna temperatura.

Za studente viših godina studija nastava će započeti 1. listopada 2020. godine najvećim dijelom također u prostorima Veterinarskog fakulteta prema rasporedu koji će biti definiran do kraja rujna.

U sljedećim danima će na web stranici Veterinarskog fakulteta biti dostupne preporuke za održavanje nastave u razdoblju pandemije bolesti COVID-19. Molimo studente da redovito prate obavijesti na web stranici Fakulteta.