Objavljen Natječaj Erasmus+ SMS studenti studijski boravak za programske zemlje (EU-KA103) za 2020./21.

28.01.2020., Ostale obavijesti, Stipendije i natječaji, Studentska referada

Poštovani studenti,

obavještavamo da je danas objavljen Natječaj Erasmus+ studenti studijski boravak (SMS) za programske zemlje (EU-KA103) za akademsku godinu 2020./21., poveznica: http://www.unizg.hr/suradnja/medunarodna-razmjena/razmjena-studenata/natjecaji/.

NOVO I VAŽNO:

Za ak. god. 2020./21. povećao se iznos mjesečne potpore za studente i uvedeni su novi kriteriji za utvrđivanje dodatka za studente u nepovoljnom položaju.

Studenti u nepovoljnom položaju dobivaju dodatnih 200 EUR mjesečno.

Za studente nižeg socioekonomskog statusa, kriteriji su se ublažili a uvedene su i druge podzastupljene ili ranjive skupine studenata.

Isto tako, podsjećamo, od 01.01.2019. jedno od poreznih opterećenja je ukinuto: iznos stipendije se više ne uzima u obzir za izračun osobnog odbitka roditelja. Više informacija na stranicama Porezne uprave.

Za dodatna pitanja stojimo na raspolaganju.

Skrećemo pozornost da je Erasmus+ institucionalna koordinatorica, kolegica Ida Ogulinac, i dalje na bolovanju.

Srdačan pozdrav,
Maja Grđan

INTERNI NATJEČAJ za mobilnost studenata u svrhu studijskog boravka u okviru Erasmus+ programa ključne aktivnosti 1 unutar programskih zemalja (KA103) za akademsku godinu 2020./2021.

Interni Natjecaj_studijski boravak_2020_2021

Interni-Natječaj_studijski boravak_2020_2021 ENG