Poziv nastavnicima za predavanja na Chonnam National University International Summer Session 2020

11.11.2019., Ostale obavijesti, Stipendije i natječaji, Studentska referada

Poštovani,

Chonnam National University (Južna Koreja) poziva strane nastavnike da se prijave za održavanje nastave u okviru Chonnam National University International Summer Session koji će se održati od 24. lipnja do 24. srpnja 2020. (moguće su promjene u datumima).

Uvjeti održavanja nastave su sljedeći:

• nastavno opterećenje: 45 sati (3 h dnevno/4 dana tjedno/4 tjedna)
  • jezik izvođenja nastave: engleski
  • polaznici: korejski i strani studenti
  • veličina grupe: između 20 i 40 (minimum 10 studenata)
  • tema predavanja: poželjne su općenite teme za preddiplomsku razinu.

Uvjeti za prijavu nastavnika i financijska potpora:

• doktorska razina s 5 godina iskustva u podučavanju
  • financijska potpora: honorar od US$3,000; smještaj osiguran na kampusu ili potpora od 1,000,000 KRW; potpora za aviokartu US$500 za nastavnike iz Azije i US$1,500 za nastavnike izvan Azije.

Prijava: kraće motivacijsko pismo, životopis (koji obavezno mora sadržavati: 1. puno ime i prezime kandidata kao što je navedeno u njegovoj putovnici, 2. e-mail adresu koju kandidat redovito koristi, po mogućnosti fakultetsku e-mail adresu, 3. kontakt telefon/mobitel) i nastavni plan potrebno je poslati Uredu za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Zagrebu na e-mail staff@unizg.hr do zaključno ponedjeljka 18. studenoga 2019.

Daljnji hodogram prijave i ostali detalji dostupni su u pozivu koji je objavljen na sveučilišnim stranicama: http://www.unizg.hr/nc/vijest/article/poziv-nastavnicima-za-odrzavanja-predavanja-na-chonnam-national-university-international-summer-ses-3/.

Prema zahtjevu Chonnam National University, Sveučilište u Zagrebu će izabrati 3 prijave koje će proslijediti stranom sveučilištu. Pojedinačne prijave poslane direktno na Chonnam National University neće biti prihvaćene.

Renata Hranjec
International Relations Office / University of Zagreb