Pristigle kandidature za izbor predstavnika u Studentski zbor Veterinarskoga fakulteta

07.02.2020., Ostale obavijesti, Studentska referada

Na temelju članka 31. Statuta Veterinarskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu te Pravilnika o izborima za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Zagrebu 20. siječnja 2020. raspisan je natječaj za izbor jednoga predstavnika studenata poslijediplomskog studija u Studentski zbor Veterinarskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

U propisanom roku valjanu kandidaturu dostavila je kandidatkinja Mirta Vučković, dr. med. vet.

Žalbeni rok na pristiglu kandidaturu je do 11. veljače 2020. Žalbe se u pisanom roku podnose putem Prijemnog ureda Povjerenstvu za prigovore Veterinarskoga fakulteta u provođenju postupka izbora u Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu.